Obróbka mechaniczna

Do działań naszej firmy należy szeroko rozumiana obróbka mechaniczna, w tym obróbka wielkogabarytowa oraz budowa konstrukcji stalowych.

Dzięki naszemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów z zakresu obróbki skrawaniem. Mamy doświadczenie w obróbce elementów wielogabarytowych oraz wymagających wysokiej precyzji. Podczas obróbki mechanicznej wykorzystujemy szereg skomplikowanych procesów, w których dochodzi do zmiany kształtu i wymiaru obrabianego materiału za pomocą nowoczesnych maszyn.

Nowoczesne maszyny CNC, obsługiwane przez odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, to gwarancja sukcesu. Dzięki precyzji naszego sprzętu jesteśmy w stanie bez problemu wyprodukować konstrukcje stalowe o wysokich tolerancjach dla małych, średnich i dużych gabarytów.

Maksymalne gabaryty produkowanych elementów:

obróbka mechaniczna

wysoka precyzja, nowoczesne technologie

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje oraz ogromne doświadczanie w pracy i obsłudze maszyn CNC, co stanowi gwarancję zadowolenia naszych klientów oraz dotrzymywanie przez nas terminów realizacji i dostaw konstrukcji stalowych. Obróbka mechaniczna, obróbka ciężka i średniogabarytowa nie jest dla nas problemem, a wyzwaniem, które zawsze wykonujemy zgodnie z założeniami projektu i dla pełnej satysfakcji naszych klientów. Nasze centra obróbcze CNC, wiertarko-frezarki CNC i tokarki karuzelowe CNC to urządzenia o bardzo precyzyjnych parametrach pozwalających na szybkie i dokładne modelowanie materiałów.

Obecnie możemy poszczycić się zakupem dwóch maszyn najnowszej generacji do obróbki mechanicznej:

Waldrich PowerTurn 6500 AS

Waldrich Coburg Double Gantry Machining Center