Wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe i zbiorniki

Oferowane przez INBUL dostawy wymienników obejmują pełny zakres odmian konstrukcyjnych aparatów w układzie jedno i wielodrogowym:

  • z rurami prostymi i stałymi dnami sitowymi
  • z rurami prostymi i głowicą pływającą z U - rurami
  • z kompensatorami falistymi.
  • Z kompensatorami z przegrodami helikoidalnymi typu helixchanger.

Produkowane aparaty odpowiadają wymogom konstrukcyjnym i technologicznym określonym w normach które są powszechnie stosowane w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym.

Oferujemy również projektowanie indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta. INBUL dysponuje programem komputerowym do obliczeń cieplnych wymienników ciepła, który pozwala na obliczenie wszystkich parametrów pracy wymiennika po wprowadzeniu danych otrzymanych od klienta.

INBUL dysponuje specjalnymi urządzeniami: wiertarko frezarki CNC urządzenie do rozwalcowania rur w ścianach sitowych z kontrolowanym momentem obrotowym, urządzenie do nacinania rowków doszczelniających w otworach ścian sitowych, automatem CNC do spawania rur w ścianach sitowych.

INBUL ma wszelkie niezbędne uprawnienia (UDT,DNV,TUV, LR, do wytwarzania wymienników ciepła.

INBUL oferuje również aparaturę typu zbiornikowego według indywidualnych wymagań Klienta i na podstawie przekazanej dokumentacji technicznej.

Oferujemy projektowanie i wytwarzanie zbiorników ciśnieniowych o wymiarach maksymalnych:

  • Średnica do:5000mm
  • Długość do 35000mm
  • Masa do 64 Ton
  • Grubość płaszczy zbiorników do 60mm

Zbiorniki

Zbiorniki przeznaczone do wody, powietrza, pary, kondensatu (z odgazowaczem lub bez), do transportu morskiego materiałów sypkich, płynów lub gazów agresywnych chemicznie.

Materiały stosowane do zbiorników oferowanych przez INBUL: stale węglowe (wg norm EN, ASTM, BS), stale kwasoodporne węglowe (wg norm EN, ASTM, BS), stale DUPLEX –wg życzeń klienta. Zbiorniki wykonane ze stali kwasoodpornych i DUPLEX podlegają pasywacji i obróbce strumieniowo ściernej kuleczkami szklanymi w celu podniesienia ich odporności na korozję.

Zbiorniki są projektowane indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta. INBUL dysponuje programem komputerowym do obliczeń cieplnych odgazowaczy.

INBUL ma wszelkie niezbędne uprawnienia (UDT,DNV,TUV, LR, do wytwarzania zbiorników ciśnieniowych.

Realizacje