Firma Produkcyjno-Usługowa
„IN-BUL” Mirosław Bulczak

SIEDZIBA: Sierakowice, Migi 3, kod pocztowy: 83-340
POLSKA, województwo: pomorskie

Telefon: +48 58 681 60 12
Fax: +48 58 684 68 02

E-MAIL główny: inbul@inbul.pl
E-MAIL do przesyłania faktur: invoice@inbul.pl

Właściciel Firmy

Mirosław Bulczak

m.bulczak@inbul.pl
Tel.: wew. 25 lub 601 403 860

Szef produkcji

Paweł Bulczak

produkcja@inbul.pl
Mobile: +48 691 933 167

Pełnomocnik Właściciela ds. Zarządzania

Aneta Mielewczyk

a.mielewczyk@inbul.pl
Mobile: +48 669 657 996

Dział księgowości

Beata Hinca

ksiegowosc@inbul.pl
Tel.: wew.17

 

Sekretariat

Andżelika Sychta

Referent ds.Administracyjno-Biurowych
a.sychta@inbul.pl

Tel.: 58 681 60 12

Kadry

Beata Drywa

Specjalista ds. Kadr i Płac
kadry@inbul.pl

Tel.: wew. 20

Specjalista d/s handlowych

Roman Kiczorowski

r.kiczorowski@inbul.pl
Tel.: wew. 23
Mobile: +48 661 888 803

Specjalista d/s handlowych

Ronald Werelich

r.werelich@inbul.pl
Tel.: wew. 21
Mobile: +48 691 230 200

Specjalista d/s handlowych

Marek Ostrowski

m.ostrowski@inbul.pl
Tel.: wew. 27
Mobile: +48 885 203 200