O nas

30 letnie doświadczenie na rynku konstrukcji stalowych

Firma IN-BUL na rynku konstrukcji stalowych istnieje już od ponad 30 lat. Od tego czasu urośliśmy do lidera w branży i przedsiębiorstwa jednego z najbardziej rozpoznawalnych na północy Polski. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi stale współpracujemy z firmami na rynku międzynarodowym.

Obecnie zatrudniamy 160 wykwalifikowanych pracowników, posiadamy 350 maszyn gotowych do pracy i aż 14 000m2 obszaru produkcyjnego. Stale dążymy do rozwoju i poszerzamy nasz park produkcyjny o nowoczesne maszyny i technologie. Istotne jest również dla nas podwyższanie kompetencji naszych pracowników tak, aby produkować wysokiej jakości konstrukcje stalowe, dźwigi i elementy dźwigówżurawie i elementy żurawi,  wciągarki linowe, wciągarki pępowinowe, nawijarki linowe, nawijarki pępowinowe oraz instalacje elektryczne EXinstalacje hydrauliczne oraz świadczyć inne usługi na najwyższym światowym poziomie. 

Obszary przemysłowe na których działa firma
IN-BUL, to przede wszystkim:

Działania firmy

Najlepsze indywidualne rozwiązania

Do działań naszej firmy należy szeroko rozumiana obróbka mechaniczna, w tym obróbka wielkogabarytowa oraz budowa konstrukcji stalowych.

Nasza kompetencja oraz jakość naszych produktów i usług to dla nas priorytet, które docenili już nasi klienci na całym świecie. Dzięki szerokiej wiedzy i ponad 30-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania optymalnie i  indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Firma IN-BUL oferuje usługi wykonywane przez wysoce wykwalifikowaną i świetnie wyszkoloną kadrę. Mamy ogromny potencjał produkcyjno-technologiczny w zakresie konstrukcji stalowych, kompletnej maszynerii i sprzętu dla przemysłu ciężkiego.