Hydraulika siłowa

Firma IN-BUL jako uzupełnienie produkcji, oferuje także montaż mechaniczny konstrukcji wraz z kompletnym układem hydraulicznym oraz elektrycznym.

Większość klientów IN-BUL to firmy o globalnej pozycji, często należące do dużych, międzynarodowych korporacji, a każdy ich projekt jest niepowtarzalny. Naszych partnerów traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując się do ich potrzeb i wymogów.

Naszym celem jest przekazanie klientowi urządzenia przetestowanego, gotowego do pracy. Podczas realizacji usługi bierzemy pełną odpowiedzialność za zarządzanie projektem.

Dzięki grupie wykfalifikowanych inżynierów i monterów z wieloletnim doświadczeniem, realizujemy najbardziej wymagające projekty obejmujące wiele sektorów przemysłu morskiego, lądowego oraz offshore (w tym subsea).
Posiadając wysokiej klasy narzędzia i oprzyrządowanie o nowoczesnej technologii, jakość naszej usługi oceniania jest bardzo wysoko przez krajowych i zagranicznych klientów.

Wszystkie usługi przez nas realizowane są zgodnie z najwyższymi światowymi standardami oraz w trosce o ochronę środowiska.

Wyposażenie hydrauliczne

Stanowisko testowe

Realizacje