TRANSPORT UDŹWIGOWIENIE I PAKOWANIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie drogowym, morskim oraz lotniczym. Firma IN-BUL posiada doskonałe położenie komunikacyjne (60 km od portu w Gdańsku i Gdyni), co umożliwia nam transport produktów drogą morską. Organizujemy przewóz zewnętrzny z dostawą do punktu docelowego również przy pomocy transportu kombinowanego. Wybór sposobu dostawy zawsze uzależniamy od wymagań przewożonych towarów oraz potrzeb klienta tak, aby zapewnić maksymalnie najniższe koszty oraz  szybki i niezawodny czas dostawy naszych produktów.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie organizacji transportu gabarytowego i ponadgabarytowego. Wielokrotnie zapewnialiśmy transport produktów ponadnormatywnych o niestandardowym ciężarze, długości i szerokości

Nasze doświadczenie pozwala nam na odpowiednie zabezpieczanie przewożonych towarów ponieważ wiemy, że transport konstrukcji stalowych oraz maszyn jest zadaniem niezwykle wymagającym. Kierujemy się ostrożnością i profesjonalizmem, dlatego  zawsze pracujemy w zgodzie z obowiązującymi standardami takiego transportu.

Pakowanie towarów

Podczas pakowania naszych produktów przykładamy dużą wagę do ich zabezpieczania przed korozją i wilgocią oraz zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo mocowanych urządzeń i konstrukcji. Do każdego procesu pakowania podchodzimy indywidualnie w zależności od wymagań:

Transport wewnętrzny

Posiadamy wykwalifikowany zespół odpowiedzialny za transport wewnętrzny

Na każdej z naszych hal produkcyjnych znajdują się suwnice umożliwiające przenoszenie dużych gabarytów. Nowa hala produkcyjna wyposażona jest w dwie suwnice o łącznym udźwigu 160t.

Ponadto dysponujemy odpowiednim sprzętem do przewozu wewnętrznego tj.: wózkami widłowymi, ładowarkami teleskopowymi i wieloma wózkami transportowymi z udźwigiem do kilkudziesięciu ton. Posiadamy dwa podesty ruchome usprawniające proces produkcji.